Дітей загиблих учасників АТО безкоштовно обслуговуватимуть у медичному центрі "Ново"

Дітей загиблих учасників АТО безкоштовно обслуговуватимуть у медичному центрі

З метою розширення реалізації одного з напрямків (надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року та загиблих учасників АТО) Благодійної програми «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі «NOVO» наш Центр ініціював перед Львівською обласною радою можливість долучитися до діяльності їхньої депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО». Пропонуємо вашій увазі першу публікацію з цього приводу.
 

"Львівська газета on-line", 22 листопада 2016 року
 
З ініціативи депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО» діти загиблих учасників АТО зможуть проходити безкоштовно обстеження та діагностику на сучасному обладнанні у медичному центрі «Ново», що за адресою Пилипа Орлика, 4.
Про це “Львівській газеті” розповіла координатор депутатської групи, депутат Уляна Дорош.

«Об’єднання волонтерів та учасників АТО взяло на себе зобов’язання допомагати нашим захисникам, їх родинам, а особливо діткам, які потребують нашої щоденної уваги та опіки, – зазначила Уляна Дорош. – Для того, щоб зареєструватися на прийом у медичний центр батьки повинні зробити попередній запис в адміністратора за номером – 097 359 45 95 та 063 945 45 45.
Також потрібно мати з собою посвідчення сім’ї загиблого».

На Львівщині налічується 262 сім’ї, які втратили рідних під час військових дій на Сході України.


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.