Дарувати радість доброї звістки

Дарувати радість доброї звістки
Він увійшов в життя Львова без агресивної реклами та галасливого PR-супроводу. Спокійно та впевнено, як здатні лише ті, що знають собі ціну. Так одного осіннього дня 2014 року на мапі міста з’явилася позначка – Центр Медичних Інновацій NOVO.

Заклад цілком відповідав назві: був оснащений досконалою діагностичною апаратурою провідних світових виробників. Найновішою, що не мала аналогів в Західній Україні на той час. Втім не має і досі.

Магнітно-резонансний томограф Optima MR450w від компанії General Electric Healthcare за швидкістю та якістю обстеження помітно перевершує апарати попереднього покоління. Ще одна особливість – збільшений до 70-и сантиметрів діаметр тунелю, і це стало радістю для осіб, які через надто пишні форми були позбавлені можливості пройти МРТ-діагностику. Великий діаметр тунелю є й у іншого основного апарату центру – комп’ютерного томографа Toshiba Aquillion Prime.  Він здатен просканувати тіло зрізами по пів сантиметра товщиною і так 150 разів поспіль. Щоб розгледіти не лише приховані проблеми, а й навіть натяки на них.

Комп’ютерні технології спричинили у діагностиці гігантський якісний стрибок. Конкретно у нашому випадку маємо чергову добру звістку – про відсутність межі досконалості, найсучасніше обладнання стає ще сучаснішим завдяки новому програмному забезпеченню, наприклад, магнітно-резонансний томограф з програмним додатком DVI зуміє виявити злоякісні пухлини з вірогідністю у 99%. У центрі NOVO уважно стежать за усіма новинками у цій галузі.

Інтернет скасовує такі фактори як час та відстань. Лікуючий лікар чи експерт можуть знаходитись за тисячу кілометрів від діагностичного закладу. Однак отримають результати обстеження ледь не одразу після його завершення.

Втім, найдосконаліша апаратура залишеться лише «залізом», якщо нею не керують фахівці необхідного рівня. Тому у NOVO ретельно добирають персонал. Кожне ім’я лікаря містить інформацію про його досвід, досягнення і талант.

Окрім магнітно-резонансного і комп’ютерного томографів  у Центрі є сучасні апарати для ультра-звукової діагностики. Також у NOVO надають консультації для дітей і дорослих висококваліфіковані спеціалісти практично усіх напрямів. За оригінальною авторською методикою діє школа підготовки до пологів, і маємо про неї лише схвальні відгуки.

Є і низка благодійних програм. Зокрема, правом на безкоштовні обстеження користуються діти загиблих учасників Революції Гідності та АТО.

А єднає усе девіз «Любіть жити!». Адже так важливо вселити у пацієнта оптимізм, додати сил у боротьбі з хворобою – тоді настає особливий для усіх працівників Центру момент. Це контрольне обстеження після лікування, коли ми можемо з щирою усмішкою сказати: «Вітаємо» У Вас позитивна динаміка!». Комусь це здається специфічним терміном. Але для того, хто позбувається недуги, це найкраща звістка. Заради того, щоб принести її , повірте, варто жити. І любити життя та свою роботу.

Публікація Air Magazine


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.