Центр медичних інновацій NOVO - один з провідних діагностичних центрів на заході України

Центр медичних інновацій NOVO - один з провідних діагностичних центрів на заході України
Телерепортаж на телеканалі НТА. 16 вересня 2022 року

Установа благодійного фонду "Центр медичних інновацій НОВО" – доброчинний проект, який вже 9 років працює та розвивається на теренах Львівщини. Саме сюди пацієнти звертаються за наданням консультативних та діагностичних послуг найвищої якості, отриманням точних результатів обстежень та призначенням ефективного курсу лікування. Центр НОВО обладнаний надсучасним медичним обладнанням, одне з найкращих на Заході України.
 


ОЛЕКСАНДР МАКСИМЧУК, ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ NOVO:
"Майже 4000 пацієнтів безкоштовно було обстежено за ці роки. Але тільки 1111, це тільки в цьому році, станом на 1 вересня. Ми спеціально провели таку статистику, тому фактично цей рік для нас був такий визначальний."

З квітня цього року благодійному фонду вдалося налагодити співпрацю з комітетом відкритої демократії США, зокрема ініціативою HelpUkraine22, спільно з якими НОВО активно реалізовує програму допомогти вимушено переселеним та постраждалим від війни українцям. Громадяни до 18 років та інваліди 1 –ї групи обстежуються у медичному центрі абсолютно безкоштовно. Працюють спеціальні благодійні програми допомоги пацієнтам львівських військових госпіталів та дитячих лікарень. А зараз з 1 вересня діє знижка 50% і для всіх учасників бойових дій.

ТАРАС ЛИСАК, ДИРЕКТОР УСТАНОВИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ЦЕНТР МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ":
"Це МРТ, КТ, УЗД, це консультації ряду спеціалістів. Є звичайно своя специфіка, це не все. Але більшість з того, що необхідно для цих людей - все ми робимо. Наші фахівці працюють над тим, щоб ці люди отримали належну медичну допомогу".

ПОГЛЯНУТИ НА РОЗВИТОК NOVО ЗАВІТАВ АМЕРИКАНСЬКИЙ МЕДИК ТА БЛАГОДІЙНИК.
Днями до центру НОВО завітав меценат українського походження, медичний директор центру артриту та остеохондрозу штату Нью-Джерсі, віце-президент з фінансів Світового Конгресу українців, Голова правління Федеральної кредитної спілки NOVA UA Михайло Левко. Чоловік народився на Львівщині, проте майже одразу із сім'єю виїхав до США, але постійно допомагає Україні. Михайло розповідає, попри війну - наважився приїхати, щоб підтримати наших людей.

МИХАЙЛО ЛЕВКО, МЕДИК І БЛАГОДІЙНИК ІЗ США:
"Також хотів знати як Україна розвивається медично, установи які є. І я так я радий що завдяки команді НОВО я маю честь тут бути і побачити як сучасно розвивається потенціал української медицини".

За роки добросовісної праці медичний центр НОВО заслужив і на позитивні відгуки постійних відвідувачів. Оксана Баркова вже 14 років живе закордоном, проте коли приїжджає в Україну - завжди проходить обстежуватичь саме тут.

ОКСАНА БАРКОВА, ПОСТІЙНА ВІДВІДУВАЧКА ЦЕНТРУ NOVО:
"Я завжди обстежуюсь тільки тут, тому що я довіряю центру НОВА від його заснування. Мені дуже подобається як фахівці, так і їхня робота. Я ніколи не мала проблем з моїм лікуванням чи по моїх потребах завжди все було на вищому рівні".


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.