Артроскопія в Медичному Центрі NOVO (телерепортаж). Розповідає Олександр Ладний, лікар-ортопед.

Артроскопія в Медичному Центрі NOVO (телерепортаж). Розповідає Олександр Ладний, лікар-ортопед.
Артроскопія колінного суглобу наразі є однією з найчастіше виконуваних операцій, які є в ортопедії. Особливо зараз, в зимній період часу, люди звертаються до лікарів з відповідними травмами внаслідок падіння. Якщо ви відчули біль у коліні, то вам краще одразу звернутися по професійну допомогу, кажуть лікарі. Бо це може свідчити про травми меніска, зв'язок та пошкодження суглобового хряща.

Серед переваг Медичного Центру NOVO у цьому питанні є те, що лікарі контролюватимуть вас на протязі усього процесу: від консультації й до повного одужання.
 


Олександр Ладний, лікар-ортопед медичного центру NOVO: «Для пацієнта зручно тим, що від моменту звернення зі скаргами, то йому нікуди не потрібно йти, нічого не потрібно обстежувати десь там кудись їхати. Все є локально тут на місці.»

Під час проведення консультації у Медичному Центрі NOVO вам на місці додатково проведуть, за потреби, МРТ та ультразвукове обстеження для точнішого діагнозу. Додамо, що артроскопія колінного суглобу це малоінвазивний метод втручання. Що, по-перше, зменшує тривалість самої процедури, період реабілітації пацієнта та больові відчуття після операції.

Для виконання артроскопії у медичному центрі використовують надсучасне обладнання, яким оперують провідні лікарні у всьому світі.

Олександр Ладний, лікар-ортопед Медичного Центру NOVO: «Невеликі розрізи, мала травматизація м’яких тканин. І це нам дає змогу з мінімальною шкодою для пацієнта провести свою роботу зробити все що необхідно і створити усі умови для того, щоб пацієнт доволі швидко одужав.»

Варто зазначити, що окрім акртроскопії коліна, ту ще оперують й плечові суглоби. Загалом процедура займає у середньому до години часу. Після чого пацієнта відправляють на стаціонар у індивідуальну палату. Паралельно з цим проводяться й регулярні вправи для скорішого одужання після операційного періоду. Це все включено у програму лікування.

Олександр Ладний, лікар-ортопед медичного центру NOVO: «Тобто воно вже включає в себе заняття з фізичним терапевтом. Певний комплекс вправ пацієнт отримує разом з випискою. Ми його навчаємо, що він має виконувати самостійно вдома і на перев’язках він звітується, що йому вдається, а що не вдається».

Додамо, що з моменту відкриття хірургічного відділення у Медичному Центрі NOVO провели вже понад 17 подібних операцій. Детальнішу інформацію з цього приводу ви зможете знайти на сайті медичного закладу - www.novo.lviv.ua


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.