11 листопада урочисто відкрито наш Центр

11 листопада  урочисто відкрито наш Центр
Подаємо до вашої уваги публікації та репортажі про урочисте відкриття нашого Центру. яке відбулось 11 листопада.

Офіційний прес-реліз заходу.

У Львові відкрився новий надсучасний медичний діагностичний центр
Відтепер жителі Західних областей України, які мають потребу у високоточній медичній діагностиці, мають можливість зробити обстеження, не вирушаючи у далекі подорожі. У Львові на базі міської комунальної дитячої клінічної лікарні розпочав роботу Медичний центр NOVO – надсучасний діагностичний заклад, який надає послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні ще не було.

Урочисте відкриття Центру відбулося 11 листопада 2014 року. У ньому взяли участь владика Венедикт  – єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, керівник департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Богдан Чечотка, начальникник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб, віце-президент Національної академії медичних наук України Юрій Кундієв, президент Асоціації педіатрів України Юрій Антипкін, Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, головний лікар Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт та інші високоповажні гості.

Устаткування, встановлене у Центрі, навіть через десять років експлуатації вважатиметься надсучасним. Це, зокрема, магнітно-резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare 1,5 тесла, 128 каналів, апертура (діаметр отвору) тунелю – 70 см; комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів (пошарові сканування) за хвилину; три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний). Створення Центру тривало 1,5 роки. Загальна вартість встановленої тут апаратури та іншого облаштування складає 50 мільйонів гривень. Фахівці Центру акцентують увагу на високому рівні безпеки пацієнтів та якості медичної допомоги.

Медичний центр NOVO створений Установою благодійного фонду «Центр медичних інновацій» – недержавною, неприбутковою доброчинною організацією, що її заснував Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього». У 2013 році Фонд вирішив реалізувати пілотний проект, у якому впроваджувались би найкращі сучасні медичні, управлінські, навчальні технології, на базі одного з дитячих медичних закладів України. У тісній співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», який реалізує всеукраїнську програму допомоги дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні», шляхом конкурсного відбору була обрана Львівська міська комунальна дитяча клінічна лікарня. Суттєву допомогу у створенні Центру надала Львівська обласна і міська влада.

Центр NOVO робить справжню революцію у сфері управління медичними закладами. Це перша в Україні медична установа такого рівня, яка працює на благодійних засадах. Саме за цим принципом організована робота багатьох медичних закладів США, Канади, країн Європи. Тісна співпраця між Центром та міською дитячою лікарнею побудована на основі принципів державно-приватного партнерства. У подальших планах керівництва Центру – залучення коштів на закупівлю сучасного мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розшити спектр діагностичних послуг.
Планується, що Центр NOVO реалізовуватиме низку благодійних програм, першою з яких стане безкоштовне обстеження дітей, батьки яких загинули на Євромайдані або у ході АТО. Центр відкритий для співпраці з доброчинними організаціями та приватними благодійниками у реалізації програм і проектів у сфері медицини.

Катерина Ющенко, Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000»: «Сьогодні ми відкриваємо маленьку «Лікарню майбутнього». За роки, що ми живемо цим проектом, ми дійшли переконання: якщо немає можливості побудувати велику лікарню, можна спробувати створити кілька маленьких, допомогти дитячим лікарням в Україні стати кращими. Сьогодні ми відкриваємо Центр NOVO – по суті, діагностичний центр «Дитячої лікарні майбутнього». Ми будемо продовжувати проект стажування українських лікарів за кордоном. Будемо добиватися закінчення проекту в Києві, адже проблема, яку ми підняли у 2006 році, і досі не вирішена. Але сьогодні ми стали на крок ближчі до своєї мети».

Олександр Максимчук, президент Асоціації благодійників України: «Зараз ми перебуваємо на початку тривалого шляху. Наші плани щодо розвитку Центру пов’язані із розвитком медицини в Україні загалом. Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства. Наголошую, що Центр NOVO реалізовуватиме велику кількість доброчинних програм і співпрацюватиме з благодійниками. Тому запрошую доброчинні організації та приватних благодійників до співпраці шляхом реалізації спільних благодійних програм і проектів».

Дмитро Квіт, головний лікар ЛМКДКЛ: «Відкриття такого Центру є унікальним явищем не тільки для нашого регіону, а й для усієї держави. Величезна подяка меценатам за те, що вибрали саме нашу клініку. Якщо ж говорити про саме обладнання, то хочу не тільки відмітити його якість та інноваційність, але й ту значно нижчу дозу опромінення під час обстеження, що дуже важливо під час лікування дітей. До того ж, тепер нам доступна ціла низка нових програм медичних досліджень, про які ми могли тільки мріяти. Впевнений, що наша співпраця з Центром NOVO буде плідною».


відео


У Львові відкрили сучасний дитячий діагностичний центр (фото)
Головні Новини за 11 листопада — Ірина Ващишин,

Новини 11 листопада.
ЛьвівТБ. (5.04-6.58 хв.)

Потужний діагностичний центр відкрили у дитячій лікарні Львова
ТРК "Львів", 11.11.2014

новини

У Львові відкрили сучасний медцентр, де обстежуватимуть новонароджених
ІА ZIK

Сьогодні при Львівській міській дитячій лікарні відкрили надсучасний діагностичний центр
портал Львівської міської ради, 11.11.2014, Марта Плішило

«Львів у медичному обладнанні сьогодні вже зробив на один крок більше, ніж наша столиця»,— Ю. Антипкін
портал Львівської міської ради, 11.11.2014, Марта Плішило

Сьогодні при Львівській міській дитячій лікарні відкрили надсучасний діагностичний центр
портал Львівської міської ради, 11.11.2014, фото: Олександр Мазуренко

У Львові відкрився потужний діагностичний центр у міській дитячій лікарні
Львівський портал, 11 листопада 2014

У Львівській міській дитячій лікарні відкрили сучасний діагностичний центр
Галінфо, 11 листопада 2014 р.

У Львівській міській дитячій лікарні відкрили сучасний діагностичний центр
lvivexpres.com, 11 листопада 2014 р.

У Львові відкрили сучасний дитячий діагностичний центр.
День, 11 листопада, 2014

Петро Колодій і Катерина Ющенко відкрили у Львові діагностичний центр
Щоденний Львів, 11.11.2014

Відкриття діагностичного Медичного центру NOVO у Львові
фотослужба агенства "УНІАН", 11.11.2014

У Львові відкрили унікальний діагностичний центр
Galnet, 11.11.2014

У Львові відкрили унікальний діагностичний центр для немовлят і породіль 
Вголос, 11 листопада 2014 р.
 


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.