Вікторія Свідрик

Вікторія Свідриклікар УЗД

СВІДРИК ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
 

Освіта

Львівський медичний інститут, 2012 рік.
Спеціальність - "Лікувальна справа", "Радіологія"
 

Спеціалізація

Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти на кафедрі хірургії та проктології.
Спеціаліст з допплерографії судин дуги аорти, судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її вісцеральних гілок, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, щитоподібної залози,молочних залоз, органів малого тазу.
 

Стаж роботи 

8 років
 

Категорія 

Спеціаліст
 

Про себе

Ультразвукова допплерографія є невід'ємним методом обстеження судин. За допомогою допплерографії можна визначити прохідність судин та їх оклюзію, стенози артерій та визначити їхню значимість, визначити початкові прояви атеросклерозу та попередити подальший розвиток захворювання, визначити стан стінок вен та їх клапанну недостатність, виявити ознаки тромбозу глибоких та поверхневих вен.

Завдяки допплерографії судин, моя праця допомагає невропатологам та судинним хірургам визначити причину та подальшу тактику лікування людей з різними ступенями складності захворювання.


 

Дипломи та сертифікати

2014  - Сертифікат спеціаліста за спеціальністю – радіологія на базі ЛДОРЛДЦ.

02.2014-05.2014 - спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі  Харківської  медичної академії післядипломної освіти  на кафедрі хірургії та проктології.

14-15 березня 2015 – пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен кінцівок».  Український допплерівський клуб, м.Київ, викладач д-р.мед.наук  Гуч А.О.

21-23 листопада 2015 – пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукове дослідження екстра-інтракраніальних судин: методика, інтерпретація, клінічні випадки». Український допплерівський клуб, м.Київ, викладач канд.мед.наук  Носенко Н.М.

19-20 березня 2016 – «Ультразвукова діагностика в маммології», м.Київ, викладач канд.мед.наук Сердюк В.А.

02 квітня 2016 – «Ультразвукова діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту», м.Київ, викладач  к.м.н. доцент Новикова М.Н.

- участь у XI міжнародній школі-семінарі «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці»;

- участь у мінародному навчальному курсі «Ультразвукова діагностика та еластографія щитовидної залози, пара щитовидних залоз, слинних залоз та лімфатичних вузлів шиї.

- практичне застосування тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії», за участю провідних спеціалістів Варшавського медичного університету;

- участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики»;

- «Ультразвукова діагностика пухлин і кістозних захворювань нирок та наднирників»;

- «Ультразвукова діагностика в цереброангіології».

- "Ультразвукова діагностика захворювань щитоподібної залози, органів шиї та інших поверхневих органів і тканин", м.Львів, д-р Юрій Чирков, 2018р.

- "Сучасні можливості та обмеження мультипараметричної ультрасонографії в диференціальній діагностиці патології жіночих репродуктивних органів", м.Львів, к.м.н. Нелла Волик, 2019р. 2018р.

- ПАЦ - підтвердження спеціаліста за спеціальністю "Ультразвукова діагностика". 
 
 
Медперсонал

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.