Оксана Маковецька

Оксана Маковецькалікар УЗД

МАКОВЕЦЬКА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
 

Освіта

Вища, Львівський державний медичний університет
 ім. Д. Галицького, 2000 рік
Спеціальність - "Лікувальна справа", "Лікар УЗД".
 

Спеціалізація

УЗД ОЧП, щитоподібної залози, молочних залоз, УЗД ока, УЗД органів малого тазу, еластографія молочних
залоз і щитоподібної залози і органів калитки
 

Кваліфікаційна категорія

Друга.
 

Стаж роботи 

20 років
 

Про себе

Одним з найбільш сучасних напрямків УЗ-діагностики в обстеженні молочних залоз є метод еластографії, який допомагає в дифдіагностиці об”ємних утворів, зменшує число необгрунтованих біопсій. Останні два роки напрямок моєї діяльності скерований у вдосконаленні цього методу на базі Медичного Центру NOVO, який забезпечений новітнім УЗ — апаратом експертного класу.Курси підвищення кваліфікації
  • Тематичне удосконалння “Нові технології в медичній реабілітації”,
  • ТУ “Актуальні питання УЗД”, 2016 р.


Участь в асоціаціях

Українська Асоціація фахівців ультразвукової діагностики України
 

Дипломи та сертифікати

Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою “УЗД в мамології”.
Сертифікат “УЗД захворювань шлунково-кишкового тракту”, “Сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування ендокринних хвороб”.

Сертифікат “Променеві методи дослідження як діагностичний та лікувальний супровід в онкології” на науково — практичній конференції з
міжнародною участю. Науково — практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання УЗД”. Конференція “Новітні напрямки в УЗД” .

Пройшла міжнародний теоретико-практичний навчальний курс “УЗД та еластографія щитоподібної залози, паращитовидних залоз, слинних залоз талімфатичних вузлів шиї”, за участю провіднихспеціалістів Варшавського медичного університету.
Взяла участь у науково-практичній конференції “Роль скринінової мамографії та променевої діагностики патології грудної залози у тактиці мамолога”,30.11.2016р.
Медперсонал

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.