Школа для вагітних

ЩО ТАКЕ КУРСИ ДЛЯ ВАГІТНИХ 
 
Кожна подружня пара мріє народити здорову дитину, мріє щоб пологи приймали легко та безболісно. Цьому сприяє присутність близької людини на пологах, яка надає психоемоційну та фізичну підтримку майбутній мамі, яка дозволить зменшити відчуття болю при пологах, прискорити процес народження дитини та розділити чудову мить народження з малюком. Саме цьому навчають на курсах для вагітних у Львові в медичному центрі міста NOVO.
 
За даними наукових досліджень, присутність партнера на пологах має позитивний вплив на процес та результат пологів: 
  • підвищується вірогідність природніх  пологів без хірургічного втручання, 
  • рідше виконується кесарів розтин, 
  • жінка менше потребує медикаментозного знеболення, 
  • пологи проходять легше та швидше, 
  • жінка отримує більше задоволення від пологів. 
Для того, щоб розвіяти почуття страху, бути спокійним та більш впевненим, майбутнім мамі та батькові слід підготуватися завчасно і відвідати  Школу підготовки до пологів у Львові.
 
МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ В ШКОЛІ ДЛЯ ВАГІТНИХ

Підготовка майбутніх батьків до пологів, народження дитини, грудного вигодовування та догляду за немовлям – ось головна мета занять в школі для вагітних м. Львів.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ

Вагітна жінка та її партнер (чоловік, мама, сестра, подруга).

ТЕМАТИКА 

ВАГІТНІСТЬ. 
Фізіологічні зміни, які відбуваються в організмі жінки під час вагітності. Розвиток плоду. Емоційний зв’язок між мамою та плодом. Харчування під час вагітності.

ПОЛОГИ.
Фізіологічні особливості трьох періодів пологів. Як допомогти собі та дитині в кожному періоді пологів. Позиції в пологах, дихання, масаж. Роль партнера в пологах. Спільне перебування матері та дитини. Що треба взяти в пологовий будинок.

ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ. ДОГЛЯД ЗА НЕМОВЛЯМ.
Чому важливо годувати дитину грудним молоком. Як забезпечити достатню кількість молока для дитини. Прикладання та положення дитини біля грудей. Зціджування молока. Проблеми при грудному вигодовуванні (мало молока, багато молока, тріщини сосків). Харчування під час грудного вигодовування. Як організувати правильний догляд за немовлям.

ФОРМА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

1 раз в тиждень у Медичному Центрі NOVO. Заняття в школі для вагітних у Львові можуть бути груповими та індивідуальними. Після обрання прийнятної форми необхідно здійснити попередній запис. Курс складається з 3-х занять.


ВАРТІСТЬ ШКОЛИ ДЛЯ ВАГІТНИХ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

Школа для майбутніх батьків (курс - 2 заняття  індивідуально ОНЛАЙН ) - 1200 грн
 


ЗАНЯТТЯ ПРОВОДИТЬ
 
Шлемкевич Ольга Любомирівна - кандидат медичних наук, лікар-неолнатолог Львівського обласного клінічного перинатального центру, керівник регіонального центру підтримки грудного вигодовування.

записатись на прийом


 

Читайте також: 
Комплексний супровід вагітності
Акушерський календар вагітності​
Курси успішного грудного вигодовування                   


 

записатись на прийом     

повний перелік NOVO-обстежень

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

В нашому центрі курси для вагітних у м. Львів передбачають індивідуальні та групові заняття. Заявки приймаються за попереднім записом. Детальніше тут.

+

Так. На заняттях у школі для вагітних можуть бути присутні Ваш чоловік, мама або інші родичі чи друзі. Але не більше ніж 1 людина на занятті.

+

Так. У “NOVO” лікар-неонатолог готовий прийняти Вас індивідуально і навіть виїхати до Вас додому. Детальніше тут.

+

Жінки мають можливість пройти 3 заняття, по одному занятті раз на тиждень. Детальніше про програму школи для вагітних у Львові тут.

+

Медичний центр “NOVO” пропонує два типи курсів, які складаються з 3-х занять. Групові — 800 грн. Індивідуальні — 1000 грн.

Медперсонал
Ольга Шлемкевич
Ольга Шлемкевич лікар-неонатолог, лікар-консультант з грудного вигодовування кандидат медичних наук
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.