Ендоскопія у Львові

ВАЖЛИВО!
 
В Медичному центрі NOVO є можливість проводити відеогастро- і колоноскопію з усіма видами сучасного знеболювання, що дозволяє пацієнтам перенести діагностичну маніпуляцію з максимальним комфортом і безпекою.

При цьому пацієнт немає неприємних відчуттів, в тому числі больових.  Медикаментозний сон в нашому Центрі проводиться під контролем висококваліфікованого лікаря-анестезіолога з використанням сучасного анестезіологічного обладнання та  препаратів.

Через кілька хвилин після завершення процедури, пацієнт пробуджується, і його переводять в індивідуальну палату, де він відпочиває, та за ним спостерігає медичний персонал.
                                                                              


Ендоскопія – метод діагностики, принцип якого полягає у введенні через один з отворів в організмі людини спеціального пристрою – ендоскопа, який можна пройти у нас у Львові. Це є зонд з мініатюрною відеокамерою на дистальному кінці, яка через спеціальний процесор передає зображення на великий монітор. Зображення з внутрішніх порожнин тіла людини потрапляє у високій роздільній здатності на екран. Лікар, який проводить дослідження, пересуває пристрій і отримує вичерпну інформацію про стан слизової оболонки органів, виявляє вогнище запалення, кровотечі, ерозії, онкологічні захворювання.

Ендоскопія у Львові

У разі необхідності за допомогою спеціальних міні-інструментів, що вводяться через міліметрові канали ендоскопа можна видаляти сторонні предмети, взяти фрагменти тканин (біопсія) для гістологічного чи бактеріологічного дослідження, проводити малоінвазивні операції з видалення новоутворів слизової оболонки чи підслизової основи шлунково-кишкового тракту чи інших втручань без порушення цілісності   шкірних покривів.

ЕНДОСКОПІЯ ШЛУНКУ У ЛЬВОВІ


Сьогодні ендоскопія шлунку, яку можна здійснити у нашому центрі у Львові, це - найточніший спосіб діагностування багатьох захворювань, який дозволяє поставити вірний діагноз, замінити велике хірургічне втручання  та призначити ефективне лікування.


Основна місія ендоскопічних обстежень та втручань в Медичному центрі NOVO — це попередження онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту, ендоскопічне лікування передракових станів та й інших захворювань.

ЦІНА НА ЕНДОСКОПІЮ У ЛЬВОВІ

В таблиці вказано ціну на ендоскопію у медичному центрі Ново у Львові та додаткові послуги, без вартості анестезії та перебування у палаті.  
 
НАЗВА
ВАРТІСТЬ,
грн.
ціни вказані без
вартості анестезії та перебування в палаті 
Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) 1200
Езофагогастродуоденоскопія з медикаментозним сном та перебуванням в палаті 3400
Колоноскопія 2100
Колоноскопія з медикаментозним сном та перебуванням в палаті 4300
Езофагогастродуоденоскопія + колоноскопія з медикаментозним сном та перебуванням в палаті 6000
Бронхоскопія діагностична 1400
Балонна ентероскопія 14000
Ендоскопічна ультрасонографія позапечінкових жовчовивідних проток 3700
Ендоскопічна ультрасонографія підшлунковоі залози  3700
Ендоскопічна ультрасонографія з аспіраційною біопсією з підшлунковоі залози( без вартості голки) 4700
Біопсія під час ендосонографіі з патоморфологічним дослідженням 1680
Біопсія під час ендоскопії  з патоморфологічним дослідженням  1480
Поліпектомія під час ЕГДС (1 категорія) з патоморфологічним дослідженням 4700
Поліпектомія під час ЕГДС (2 категорія) з патоморфологічним дослідженням 7900
Поліпектомія під час КС (1 категорія) з патоморфологічним дослідженням 4950
Поліпектомія під час КС (2 категорія) з патоморфологічним дослідженням 9900
Бронхоскопія діагностична 1400
Ендоскопічне видалення стороннього тіла з шлунково-кишкового тракту 3400
Ендоскопічна зупинка кровотечі при колоноскопії (без вартості набору) 3000
Ендоскопічна зупинка кровотечі при езофагогастродуоденоскопіі (без вартості набору) 3000
Лігування варикозних вузлів вен стравоходу 7700
Склеротерапія (хіміоемболізація) вузлів вен шлунку (без вартості набору) 3700
Балонна дилатація стриктур порожнистих органів (без вартості набору) 4200
Ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія з екстракцією каменя 14800
Ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія з встановленням стента в жовчні протоки (без вартості стенту) 15700
Ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія з встановленням стента в протоку підшлунковоі залози (без вартості стенту) 16700
Ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія з холєдохоскопією 19800
Ендоскопічне дроблення каменів в підшлунковій залозі 15700
Ендоскопічне дренування псевдокист підшлункової залози 15700 

ВИДИ ФІБРОГАСТРОСКОПІЇ У ЛЬВОВІ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

Види фіброгастроскопії у Львові поділяються за двома критеріями: в залежності від органу, який досліджується та порядку проведення обстеження і типу апарату.

В Медичному Центрі NOVO можна здійснити такі види ендоскопії шлунково-кишкового тракту:

ГАСТРОСКОПІЯ (ЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ або ЕГДС) – дослідження слизової оболонки стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки за допомогою гнучкого ендоскопа з відеоматрицею. Для покращення візуалізації слизового малюнка в центрі застосовують ендохромоскопію за допомогою цифрової технології NBI. Це вузькоспектральна візуалізація для оптичного діагностування захворювань ШКТ. Вже доведена ефективність даної технології, особливо при виявленні раку на ранніх стадіях і незначних змін слизової оболонки ШКТ.

КОЛОНОСКОПІЯ – дослідження будови та слизової оболонки товстої і прямої кишки, а також огляд термінального відділу тонкої кишки. Крім отриманої інформації, загальної для всіх методів, колоноскопія є головною для скринінгу колоректального раку.
Важливо спочатку звернутись за консультацією до лікаря,  лише він зможе правильно інтерпретувати симптоми і призначити процедуру за умови її необхідності. Фахівці Медичного Центру NOVO, призначаючи той чи інший вид ендоскопії, завжди зважено оцінють доцільність її проведення.
 
Під час виконання гастроскопії чи колоноскопії в медичному центрі NOVO за необхідності лікарі виконують усі види забору матеріалу для патоморфологічного дослідження. В широкому доступі відоме як обстеження з біопсією (гістологією). Маємо можливість робити поліпозиційну біопсію слизової шлунка за системою OLGA для визначення ступеня атрофічного гастриту, що є цінним для подальшої тактики спостереження пацієнтів з високим ризиком розвитку раку шлунка (обтяжений сімейний онкологічний анамнез, атрофічний аутоімунний гастрит у пацієнта, інші запальні захворювання). Проводимо біопсію з новоутворів слизової оболонки, або інших структурних змін чи перебудов слизової, коли для підтвердження оптичного діагнозу потрібна гістологічна верифікація.
 
ХІРУРГІЧНА ЕНДОСКОПІЯ.
Під час проведення діагностичної гастро- чи колоноскопії можливе виконання і лікувальних маніпуляцій чи операцій з попереднім обговоренням та узгодженням таких дій з пацієнтом. А саме, це проведення різноманітних поліпектомій — видалення поліпоподібних утворів чи плоских змін на слизових оболонках. Дотримуючись ендоскопічних протоколів, новоутворення, які не перевищують в розмірах 0,8 см можна видаляти в амбулаторних умовах при виконанні діагностичних процедур, звісно знаючи показники системи згортання крові пацієнта та за відсутності протипоказів. Якщо під час обстеження виявляють зміни слизової  більших розмірів ( 0,8 см і більше), то лікар-ендоскопіст при поясненні результатів обстеження може рекомендувати поліпектомію в плановому порядку, після необхідної передопераційної підготовки та проведення відповідних додаткових методів дослідження (загальний аналіз крові розгорнутий+кількість тромбоцитів, біохімічний аналіз крові — рівень глюкози, білірубіну, трансаміназ, сечовини та креатиніну, коагулограма, група крові +резус, ЕКГ, УСГ живота за потреби).

Важливо знати про стан здоров'я пацієнта все, щоб мінімізувати можливі ризики під час та після ендоскопічних операцій. Лікування краще планувати після діагностики серцево-судинної системи пацієнта та оцінки показників згортання крові. Тому лікарі центру завжди зважено оцінюють доцільність виконання хірургічних маніпуляцій чи операцій під час проведення діагностичних гастро- чи колоноскопії.

 
 ВАЖЛИВО!

В Медичному Центрі NOVO відповідально ставляться до особистої безпеки пацієнтів і ретельно після кожної процедури очищають та обробляють ендоскоп спеціальними розчинами та засобами, які гарантують його стерильність.

Процедури проводять досвічені висококваліфіковані лікарі.
 
 
 

ЕНДОСКОПІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ NOVO

Медичний Центр NOVO обладнаний відеоендоскопічною системою виробництва компанії OLYMPUS, котра займає позицію світового лідера у виробництві такого обладнання.
   

читайте також

Гастроентерологія в NOVO

Консультація гастроентеролога в NOVO


повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO
 
Медперсонал
Олексій Кушнірук лікар-хірург Кандидат медичних наук
Іван Погорецький лікар-ендоскопіст
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.