Співпраця Медичного Центру NOVO з дитячим будинком сімейного типу

Співпраця Медичного Центру NOVO з дитячим будинком сімейного типу
Щодня до медиків звертаються пацієнти з різними проблемами та хворобами. Щоразу лікарі намагаються чітко і правильно поставити діагноз.  Проте людське око не всевидяче. Саме тому спеціалісти використовують додаткові методи обстеження, за допомогою яких вдається точно і швидко встановити діагноз і вилікувати недугу.
 


Дмитро Климович – керівник відділу маркетингу Медичного Центру NOVO: «Щоденно колектив Медичного центру NOVO спрямовує свої зусилля на те, щоб кожна людина, яка переступила поріг нашої установи отримала повне розуміння та якісні послуги.»

І такі послуги отримають всі, хто звернеться по допомогу до Медичного Центру NOVO. Навіть для тих, хто немає фінансової можливості двері закладу відчинені, адже тут діє благодійна програма.

Дмитро Климович – керівник відділу маркетингу Медичного Центру NOVO: «На сьогодні проведено 1280 благодійних обстежень».

Благодійна програма направлена на підвищення кваліфікації медичних працівників і впровадження нових методів діагностики. Безкоштовно у цьому медичному центрі оглядають пацієнтів з малозабезпечених сімей та надскладними випадками захворювань, які лікуються у Львівській дитячій міській клінічній лікарні, обласній клінічній лікарні ОМАТДИТ та Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Допомагають спеціалісти і неповнолітнім дітям загиблих учасників АТО. Також медзаклад підтримує дитячі будинки сімейного типу.  Вихователька одного з таких де мешкає 10 діток розповідає, що з Медичним Центром NOVO їхня велика сім’я познайомилась вже більше чотирьох років тому.

Катерина Долгова – мама-вихователька Львівського дитячого будинку сімейного типу: «Наше знайомство відбулося, коли клініка NOVO зробила таку акцію про безкоштовне обстеження дітей- сиріт, дітей з такої пільгової категорії і звичайно до тої категорії потрапили ми цілою сім’єю».

І пані Катерина була впевнена, що це лише одноразова акція. Але пізніше, коли члени її сім’ї знову потребували діагностики Медичний центр NOVO зробив для діток особливий подарунок і відтоді усі медичні обстеження для них безкоштовні.

Катерина Долгова – мама-вихователька Львівського дитячого будинку сімейного типу: «Тобто були різні види обстежень, не одне УЗД дешевше. МРТ, ви самі розумієте, набагато дорожче. І нам його робили безкоштовно.  Тобто проякусь таку тривалу співпраці не було офіційно оголошена, а пізнішенам сказали щоб ми звертались. Для мене було вашливо не самк коштовно чи безкоштовно, а більше якість.»

Співпраця Центру з дитячим будинком перетворилась на справжню дружбу.

Катерина Долгова – мама-вихователька Львівського дитячого будинку сімейного типу: «Вони приїжджали до нас на Пасху, на Різдвом. Ми колись до них колядувати приходили. Тобто якась така постійна взаємодія. Я би так назвала – дружба сім’ями».

Дмитро Климович – керівник відділу маркетингу Медичного Центру NOVO: «Здійснивши обстеження у нас пацієнти долучаються до нашої благодійної місії».

Тож якщо ви хочете не тільки переконатись у належному стані свого організму а й допомогти комусь, хто цього також потребує – двері Медичного Центру NOVO для вас завжди відчинені.


Поділитись:Відео

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.