Нове обладнання для дитячої клінічної лікарні

Нове обладнання для дитячої клінічної лікарні
В суботу, 28 листопада, Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» та Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» передали у безоплатне користування Комунальній міській дитячій клінічній лікарні (м. Львів) ультразвуковий діагностичний центр експертного типу.

На події були присутні міський голова Львова Андрій Садовий, Голова наглядової ради Міжнародного Благодійного Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Катерина Ющенко, Президент Асоціації благодійників України, Голова наглядової ради Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» Олександр Максимчук, гості та провідні фахівці дитячої лікарні.

Сертифікат на  обладнання отримав від Катерини Ющенко головний лікар Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

 

Пропонуємо фотогалерею з цієї події та публікації в пресі.

Міській дитячій клінічній лікарні подарували новий ультразвуковий діагностичний сканер - 28.11.2015,
відео: Андрій Андрух, Прес-центр Львівської міської ради

Катерина Ющенко та Андрій Садовий відвідали Медичний центр NOVO - 29.11.2015 https://www.ukraine3000.org.ua/

 


Поділитись:Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.