Французькі благодійники в гостях у NOVO

Французькі благодійники в гостях у NOVO
17 лютого в нашому центрі відбулась зустріч з делегацією французької гуманітарної асоціації - Association les Joyeux Petits Souliers.

Директор Медичного центру NOVO Наталія Климович розповіла іноземним гостям про історію створення та функціонування нашого закладу. Зокрема увага було закцентовано на благодійних програмах, які активно працюють в центі NOVO.

Головний лікар комунальної міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт поінформував про державно-приватне партнерство та внесок Медичного Центру NOVO в ефективному діагностуванню дітей, що перебувають на лікуванні в цьому закладі.

Після завершення оглядового знайомства проведена зустріч членів Наглядової ради Олександра Максимчука та Андрія Іонова з керівниками французської делегації Франсуа Бланше та Аланом Ладе.

Французькі благодійники вже 20 років співпрацюють з українськими організаціями, що опікуються гуманітарними проектами, пов’язаними, в першу чергу, з оздоровленням дітей та їхньому культурно-мистецькому розвиткові.

Сторони обмінялись думками щодо можливої співпраці. Наступний візит представників цієї асоціації відбудеться в червні місяці на щорічному звітному концерті  «Львівського мистецького центру «Веселі черевички», яким тривалий час опікуються французькі благодійники.


Поділитись:Медіа Центр

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.