Олег Кравець

Олег Кравецьлікар-ендоскопіст
КРАВЕЦЬ ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ
 

Освіта

Вища,
Донецький державний медичний університет, 1996 р.
Спеціальність - "Лікувальна справа".
 

Кваліфікаційна категорія

Друга. 
 

Стаж роботи

20 років 
 

Спеціалізація

Анестезіолог-реаніматолог
Лікар-ендоскопіст
 

Про себе

Висококваліфікований спеціаліст у галузі ендоскопії шлунково-кишкового тракту та респіраторної системи. Закінчив Донецький державний медичний університет у 1996 році. Маю сертифікати за спеціальністю «Ендоскопія» та «Анестезіологія». Багато років був співробітником відділення невідкладної оперативної ендоскопії «Обласної лікарні інтенсивного лікування» м.Маріуполя. Маю великий практичний досвід діагностичної та лікувальної ендоскопії.

Виконано понад 10 000 досліджень на сучасному ендоскопічному обладнанні фірм “Olympus”, “Pentax”, “Fujinon”. Досконало володію навичками ендоскопічної діагностики захворювань органів шлунково-кишкового тракту та органів дихання (езофагогастродуоденоскопія, сигмоскопія, колоноскопія, ларингоскопія, бронхоскопія).

Використовую у своїй роботі широкий арсенал сучасних методів лікувальної та оперативної ендоскопії (видалення новоутворень шлунково-кишкового тракту методами EMR та ESD, бужування, балонна дилатація, вилучення сторонніх тіл, зупинка кровотеч методом електрокоагуляції, аргонно-плазмової коагуляції).

Є щорічним учасником міжнародних та всеукраїнських конференцій з ендоскопії та гастроентерології. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації у м.Києві, м.Харкові, м.Дніпропетровську.

Головною умовою якісного проведення ендоскопічного дослідження вважаю уважне та чуйне ставлення до хворого. Тільки доброзичливе ставлення до пацієнта гарантує швидке та безболісне проведення ендоскопічної процедури та сприяє якнайшвидшому одужанню хворого. 
Медперсонал

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні до 21:30, в суботу та неділю до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.